Szanowni Państwo,

od 4 września br. obowiązuje nowy rozkład autobusów Miejskiego Zakładu Komunikacji w Ostrołęce na wschodnich terenach gminy Rzekuń. Na prośbę mieszkańców utworzone zostały dwie linie nr 20 i 21, które dowożą pasażerów z miejscowości Ławy, Susk Stary, Zabiele, Rozwory, Przytuły Stare, Ołdaki, Nowa Wieś Wschodnia do dworca autobusowego w Ostrołęce.

Linia nr 20 wjeżdża na teren gminy od strony msc. Ławy i można z niej skorzystać w godz. 6:45, 8:45 i 18:45. Z kolei linia nr 21 kursuje od strony Wojciechowic w godz. 6:15, 13.20 oraz 16:15.

W związku z sygnałami jakie otrzymujemy od mieszkańców w sprawie ww. linii autobusowych, uprzejmie prosimy o wypełnienie ankiety dotyczącej zmian godzin ich kursowania. Konsultacje społeczne są dla nas bardzo ważne i pozwolą nam prowadzić dalsze rozmowy z ostrołęckim zakładem komunikacji. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o uzupełnienie ankiety, która pozwoli na podjęcie decyzji w sprawie zapotrzebowania mieszkańców w tym zakresie. Wypełnienie ankiety jest dobrowolne.