Koncert Piotra Grzyba w tężni solankowej w Rzekuniu

W ramach Muzycznego Lata w Tężni w Rzekuniu wystąpił Piotr Grzyb. Na scenie towarzyszył mu Artur Kaliszewski. Słuchacze spędzili niedzielny wieczór przy dźwiękach dobrej muzyki wzmacniając swoje zdrowie w obiekcie uzdrowiskowym.

Piotr Grzyb muzyką zajmuje się od dziecka, a tak poważniej od 17 roku życia. Ma na koncie sporo piosenek i klipów, które można znaleźć w sieci. Jak sam przyznał w jednym z wywiadów tworzenie muzyki jest dla niego odskocznią od życia codziennego, zajęciem, które bardzo lubi. Czuje, że coś po nim zostanie.

Piotra możemy kojarzyć jako wokalistę zespołu ERGO, z którym wydał dwie płyty CD i trzy winylowe single. W 2014 roku powstał kolejny projekt – Piotr Grzyb & Zupa Grzybowa – zespół wykonujący muzykę autorską. Grupa wydała dwie płyty CD „Namiętności” i „Minęło lat dwadzieścia”. W planach jest trzecia płyta i kolejne teledyski. Oprócz muzyki Piotr uwielbia motocykle, podróże i wędkarstwo.

Wydarzenie odbyło się 28 maja br. Na lato gmina Rzekuń zaplanowała spotkania, koncerty i warsztaty. To kontynuacja cyklu wydarzeń z poprzednich lat. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.