Ośrodek Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą w Warszawie poszukuje nauczycieli: polonistów, historyków, fizyków i nauczania początkowego do pracy za granicą na Wschodzie w roku szkolnym 2012/2013.

O skierowanie do pracy mogą się ubiegać nauczyciele posiadający:

  • dyplom ukończenia ww. specjalności,

  • co najmniej dobrą ocenę pracy, nie starszą niż 5 lat,

  • znajomość języka rosyjskiego lub obowiązującego w kraju, o skierowanie do którego nauczyciel się ubiega,

  • dobry stan zdrowia.

Szczegółowe informacje na stronie www.orpeg.pl w zakładce: kierowanie nauczycieli.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 22 853 87 06

Dokumenty aplikacyjne należy złożyć do 16 grudnia 2011 r.