Szanowni Mieszkańcy

Informujemy, że w dniu 29 maja 2026 r. (piątek) pracownicy Urzędu Gminy w Rzekuniu będą realizowali pierwsze szkolenie z programu Ministerstwa Obrony Narodowej "wGotowości".

Szkolenie będzie prowadzone przez cały dzień pracy.

Szkolenie jest istotnym elementem służącym podnoszeniu kwalifikacji pracowników w zakresie realizacji zadań obronnych i ochrony ludności.

W związku z powyższym w tym dniu w Urzędzie Gminy będzie czynny jedynie punkt podawczy, w którym można złożyć wszelką korespondencję.

Natomiast Urząd Stanu Cywilnego będzie czynny jedynie w zakresie sporządzenia aktów zgonu.

W przypadku potrzeby wystawienia aktu zgonu przez USC  proszę o tym fakcie poinformować pracownika punktu podawczego. Pracownik obsługujący punkt podawczy poinformuje pracownika USC uczestniczącego w szkoleniu i dopełni on formalności.

Za ewentualne trudności w kontakcie z pracownikami Urzędu Gminy w tym dniu przepraszamy.