Rankiem 18.12 miało miejsce włamanie do jednego ze sklepów w Rzekuniu. Sprawca dokonał kradzieży papierosów, kart telefonicznych i pieniędzy w bilonie, po czym oddalił się pieszo w nieznanym kierunku. Łączna wartość strat została oszacowana na sumę 2500 zł. Obecnie prowadzone są czynności mające na celu ustalenie wszystkich okoliczności zdarzenia.
Włamanie do sklepu
- Szczegóły
- KMP Ostrołęka