Od soboty 13 czerwca br. na linii kolejowej ze stacji Ostrołęka do stacji Śniadowo pojadą pociągi.
W związku z przywróceniem ruchu na linii kolejowej ze stacji Ostrołęka do stacji Śniadowo i kursowaniu pociągów według planowanego rozkładu jazdy, tym samym wznowieniem ich zatrzymywania się na przystankach m.in. Kurpie, Żyźniewo zwracamy się z prośbą o właściwe i odpowiedzialne zachowanie na terenach kolejowych, a w szczególności - przekraczanie torów jedynie w miejscach do tego wyznaczonych. Informujemy, że prędkość pociągów kursujących na tej linii zostanie zwiększona do 120 km/h, dlatego prosimy o zwrócenie szczególnej ostrożności.
Rozwaga i prawidłowe zachowania pozwolą każdemu bezpiecznie przejść tory w miejscach wyznaczonych. Unikajmy tragedii.