Szanowni Państwo,
wkrótce ruszy przebudowa Szkoły Podstawowej im. Mieczysława Czychowskiego w Dzbeninie. Inwestycja zakłada rozbudowę obecnego budynku placówki o część dydaktyczną zawierającą klasopracownie wraz z niezbędnymi zapleczami, przedszkole dwuoddziałowe z zapleczem szatniowym, sanitarnym, kuchennym i administracyjnym, nowoczesną i wielofunkcyjną salę gimnastyczną wraz z zapleczem sportowym i socjalnym, część administracyjną, pomieszczenia socjalne, sanitariaty i pomieszczenia ogólnego przeznaczenia, pomieszczenia techniczne. Dobudowane zostaną również garaże na potrzeby Ochotniczej Straży Pożarnej. Budynek wykonany zostanie z użyciem stonowanej architektury, w nowoczesnej i ergonomicznej formie. Na ten cel pozyskaliśmy dofinansowanie w wysokości 6 mln 885 tys. zł.

W związki z przebudową placówki w planach samorządu jest również organizacja oddziału żłobkowego w msc. Dzbenin. Zwracamy się do mieszkańców z prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej realizacji tego przedsięwzięcia. Obecnie jesteśmy na etapie konsultacji społecznych, które są dla nas bardzo ważne. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o uzupełnienie ankiety, która pozwoli na oszacowanie skali zapotrzebowania mieszkańców w tym zakresie. Wypełnienie ankiety jest dobrowolne.

Dziękujemy wszystkim zainteresowanym osobom za wypełnienie ankiety.

wyniki_ankiety_____obek.jpg

Czy uważasz, że powstanie oddziału żłobkowego dla obwodu
Kamianka, Korczaki, Dzbenin (gm. Rzekuń) jest potrzebne?
Czy lokalizacja powinna znajdować się w przebudowanym budynku
Szkoty Podstawowej w Dzbeninie
Czy zapiszesz dziecko do tego typu instytucji?
TAK
NIE
TAK
NIE
TAK
NIE


alt

 • Czas wytworzenia: 16-06-24 05:39
 • Czas udostępnienia: 16-06-24 05:39

Historia zmian

8632 Dodanie Konsultacje społeczne w sprawie organizacji oddziału żłobkowego w msc. Dzbenin z 24-08-2023 10:09:36 dokonane przez Tomasz Majewski
Zmiany
 1. Tytuł informacji
 2. Alias
 3. Tekst wstępny
 4. Tekst
 5. Stan
 6. Kategoria
 7. Data utworzenia
 8. Autor
 9. Inny autor
 10. Data modyfikacji
 11. Autor modyfikacji
 12. Data opublikowania
 13. Dostęp
Funkcje Biuletynu informacji Publicznej kontrolowane są przez pakiet rozszerzeń JooBIP 0.11.2